MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8597091
*
nr 859 7091
Stolar
1 par, 1950-tal, snörmakerier
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:56:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 16:16:30
1
Vinnande bud
11/11 17:51:57
2
150 kr
11/11 20:23:19
1
justering av budtak
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar snörmakerier stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:10
-
7360 Emmafåtöljer
Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:06
-
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:39
-
8006 Fåtölj
Lady by Homeline
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:19
-
7016 Fåtölj
omklädd
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7091
Stolar
1 par, 1950-tal, snörmakerier
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 16:16:30 | 1 | Vinnande bud |
11/11 17:51:57 | 2 | 150 kr |
11/11 20:23:19 | 1 | justering av budtak |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar snörmakerier stol stolar
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:10 -
7360 Emmafåtöljer
Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59 -
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:06
-
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:39 -
8006 Fåtölj
Lady by Homeline
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:19 -
7016 Fåtölj
omklädd
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59